یاس

نظرات (33)

 

earth lights at night

                         عکس روز: چراغهای زمین

1. سلام

2. بنا به پیشنهاد یکی از عزیزانم برای جذابیت وبلاگ (!) هر سری یه عکس میذارم. این اولیش

3. جدیدا فراموشی مزمن گرفتم! یه چیز بدتر از آلزایمر! از فراموش کردن چیزام این ور و اونور، فراموش کردن کارایی که میخوام بکنم وقتی میرم بیرون(!)، فراموش کردن جای وسایل، فراموش کردن اینکه امروز امتحان میانترم داریم (!) و فراموش کردن تاریخ تولد و مرگ این و اون که بگذریم، 2 بار فراموش کردن قرارم با بهترین دوستم خیلی افتضاح بود! فکر کنم باید یه دکتر برم نه؟ 

4. همیشه برام سوال بوده که کسی که مسلمونه، چطور میشه که از 24 ساعت 10 دقیقه هم وقت نمیذاره برای خدا؟ منظورم نمازه (با احتساب 5 نماز 2 دقیقه ای من در روز شاید کمی کمتر یا بیشتر). اگه مسلمون باشی میدونی که نماز مهمترین رکن اسلامه. چرا 10 دقیقه هم وقت نمیمونه برای این مهمترین؟

5. پیشنهاد روز: سایت "birthday alarm". توش عضو میشید و تاریخهای مهم (مثل تولد همسر!) رو بهش میدین. اون به شما یادآوری میکنه! در ضمن کلی هم کارت تبریک داره.

پیشنهاد روز ۲: ترانه زیبای "یاس" از شادمهر عقیلی که در مورد حضرت زهرا (س) خونده. برین حالشو ببرین..

.

.

.

.

end. و... بانوی من؛ قصه رنگ تکرار می گیرد و در این مکرر همیشگی ما نمی شناسیمت باز و درد مضاعف می شود که ناشناس میمانی . ناشناس مانده ای هنوز بانو.

و... بانوی من؛ غم لانه کرد گوشه دلت. غم آشنای دیرین ماست و این آشنایی شاید تو را به ما بشناساند زمانی بانو، زمانی شاید..

و... بانوی من؛ چه غریب بازی ای است. بنی امیه با 10 پسر و بنی هاشم تمام فخرش تنها یک دختر، یک زن، فاطمه! این خداست که فاطمه را بر می گزیند. برگزیدنی شگفت. چیزی شبیه خرق عادت، چیزی شبیه اصل شکفتن، چیزی شبیه ارزشی تازه؛ شبیه فاطمه..

و... بانوی من؛ درد می خلد آرام آرام روح را و زوال درمی نوردد شکوه را؛ اما تو از این قاعده مستثنایی. تو یادگار ماندگار تمام تاریخی؛ بانو...

شهادت بزرگ بانوی تاریخ حضرت زهرا (س) بر شما تسلیت باد. 

Dream Theme - Translated By Theme Studio - Powered By BlogSky