فقط ۱۱۵ دلار

نظرات (26)

1. سلام

2. در شماره 3 پست قبلیم، سوء تفاهمی برای بعضیا پیش اومد که تو همون قسمت نظرات جواب دادم. اینجا فقط خواستم بگم که بزرگانی الان هستند که هیچ ارتباطی با این حکومت ندارند و اسلام رحمت را می شود در اندیشه های آنها یافت. یکی از نمونه های آنها سید صادق شیرازی است.

3. چلسی قهرمان نشد. من با آمدن مورینیو به چلسی طرفدار این تیم شدم و الان که قهرمان نشد زیاد ناراحت نشدم. چون دیگه مورینیو نیست که ما به عشقش شادی کنیم. یکی از معروفترین جمله هاش بعد از قهرمانی اروپا با پورتو: پورتو قهرمانی اش رو مدیون منه! (این به غرور عجیب و دوست داشتنی مورینیو برمیگرده!)

4. جناب احمدی نژاد در مشهد: "بعضی آدم‌های ظاهربین و یا فریبکار میایند هی تیتر می‌زنن آقا نفت گران شده است پس چه خبر؟ اولاً نفت گران شده است خوب به دولت چه ربطی داره؟" یکی از سخنان ایشان قبل از انتخابات ریاست جمهوری:" نفتِ 8 دلار میشود 25 دلار، ولی در وضع معیشتی مردم هیچ تغییری حاصل نمی شود؛ پس این پول نفت چه می شود؟" !!!

5. پیشنهاد روز: دیدن رتبه ایران در جهان از نظر تورم. بسیار جالب است! بسی لذت بردیم!

.

.

.

.

end. داستان شماره 2: بلافاصله بعد از اینکه زن پیتر از زیر دوش حمام بیرون اومد پیتر وارد حمام شد. همون موقع زنگ در خونه به صدا در اومد. زن پیتر یه حوله دور خودش پیچید و رفت تا در رو باز کنه. همسایه شون (رابرت) پشت در وایساده بود. تا رابرت زن پیتر رو دید گفت: همین الان ۱۰۰۰ دلار بهت میدم اگه اون حوله رو بندازی زمین! بعد از چند لحظه ، زن پیتر حوله رو میندازه و رابرت چند ثانیه تماشا می کنه و ۱۰۰۰ دلار به زن پیتر میده و میره…! زن دوباره حوله رو دور خودش پیچید و برگشت. پیتر پرسید: کی بود زنگ زد؟ زن جواب داد: رابرت همسایه مون بود. پیتر گفت: خوبه . . . چیزی در مورد ۱۰۰۰ دلاری که به من بدهکار بود گفت؟!!

نتیجه: قبل از قبول هر پیشنهاد بزرگی، یه خورده در مورد اون فکر کنید!

Dream Theme - Translated By Theme Studio - Powered By BlogSky